Reynaers SlimLine 38 — Aluminium profiel
Het smalste aluminium profiel — maximale lichtinval, minimaal zichtbaar kader. De Reynaers SlimLine 38 is ontworpen als vervanging van stalen ramen en voor projecten waar slanke lijnen gewenst zijn. Beschikbaar in drie designvarianten: Classic, Cubic en Ferro.
Waarom kiezen vakmannen dit profiel?
✓ Ontworpen als vervanging van stalen ramen — de staal-look die architecten vragen, in onderhoudsvrij aluminium
✓ Sobinco draaikiepbeslag standaard — betrouwbaar merk, geen gedoe met onbekend beslag
✓ RC2-inbraakwering beschikbaar — inbraakwering als verkoopargument
✓ Drie designvarianten — Classic (stalen ramen-look), Cubic (vlak) en Ferro (staal-detail)
✓ Aluminium: geen nawerk, geen onderhoud, elke RAL-kleur leverbaar
Technische gegevens
| EIGENSCHAP | WAARDE |
|---|---|
| Bouwdiepte | 99 mm |
| Kamers | 3 (thermische onderbreking beschikbaar) |
| Uf profiel | 1,9 W/m²K |
| Uw (triple) | 0,96 W/m²K |
| Geluidsisolatie Rw | 45 dB |
| Glasdikte | tot 55 mm |
| Luchtdichtheid | Klasse 4 |
| Slagregendichtheid | Klasse 9A |
| Inbraakwering | RC2 |
| Beslag | Sobinco chrono Invision |
| Ventilatie | Renson THM90/ DucoFlat 80 SR |
| Klinken | Standaard aluminium/ Medos Dublin |
| Kleuren | Volledig RAL-palet |
| Levertijd | 6-7 weken |
Direct bestellen of offerte nodig in je eigen huisstijl? Configureer dit profiel in de webshop of bel ons direct. Wij maken de offerte, klaar om aan je klant te presenteren.